Od wielu lat organizujemy wyjazdy, wypady oraz imprezy wyjazdowe w szczególnie atrakcyjnych miejscach nie tylko Polski ale całego świata. Staramy się wybierać miejsca atrakcyjne zarówno pod względem wypoczynku ale też ciekawe i te, w których łatwiej nabrać pozytywnej energii i zregenerować swoje siły. Jeździliśmy już w polskie góry, nad nasze polskie morze byliśy też w Zanzibar.

Nasze wyjazdy charakteryzują się tym. że na każdym kroku dbamy o dobrą atmosferę i dobro wypoczywających, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak istotne jest dobre samopoczucie podczas wypoczynku.

Nasze doświadczenie gwarantuje dobrą organizację, ciekawy dobór zajęć oraz profesjonalną i sprawdzoną kadrę wykwalifikowanych instruktorów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjazdami w dziale archiwum, dział ten będziemy systematycznie rozbudowywać dołączając zarówno obecne wyjazdy jak i te starsze, które wymagają odszukania nieco głębiej już ukrytych materiałów.

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.