buk1

WYJAZD Z JOGĄ I SPORTEM
Termin: 18.01.2021 – 24.01.2021
Organizator Płocka Akademia Jogi Concept
Miejsce: STASINDA w Bukowinie Tatrzańskiej
CENA: 1420 ZŁ osoba biorąca udział w zajęciach*.

buk2 buk2

STASINDA to przestronny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku.

 • pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, TV led, suszarkami / wszystkie pokoje całkowicie odnowione w 2017r!
 • dostęp do Internetu WiFi na terenie całego ośrodka
 • boiska do kosza, siatkówki, piłki nożnej, tenisa
 • oświetlony parking
 • nowość - basen kryty z przeciwprądem, trzema saunami i jacuzzi

Posiadamy salę wyposażoną w sprzęt nagłaśniający, na której można zorganizować zabawy taneczne. W bliskiej odległości znajdują się największe atrakcje Podhala - wyciągi narciarskie i baseny termalne takie jak Termy Bukowina, Białka czy Termy Chochołowskie.

buk4 buk5
buk6 buk7

CENA:

 • osoby niećwiczące - 1250zł
 • Pokój jednoosobowy - 1660zł
 • dziecko 3-10 lat - 990 zł
 • Dziecko 10-18 lat - 1050zł
 • Dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami bez świadczeń gratis / dzieci
 • urodzone od 2018r. - w przypadku dwójki dzieci do lat 3 jedno płatne ze zniżką jak do 10 lat.

Aby dziecko do lat 10 miało zniżkę to w pokoju muszą być dwie osoby dorosłe.

OSOBY DOROSŁE ĆWICZĄCE, KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT ;)))

Każdy uczestnik uiszcza opłatę klimatyczną w recepcji ośrodka, zgodną z obowiązującą taryfą.

Orientacyjny program dnia:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja, medytacja
 • 8:40 śniadanie
 • 9:00 10:30 joga średniozaawansowana
 • 10:30-12:00 joga początkująca
 • 12:00 obiad
 • 17:00-19:00 joga dla wszystkich
 • 19:00 kolacja

OSOBY PRAKTYKUJĄCE WCZEŚNIEJ MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W DOWOLNEJ ILOŚCI ZAJĘĆ


*Joga wg. Iyengara- usprawnia ciało, wycisza umysł, przynosi ulgę w bólach pleców, poprawia sylwetkę... O korzyściach płynących z praktyki jogi można pisać długo-najlepiej je poczuć "na własnej skórze". -Osoby początkujące nauczą się od podstaw jak pracować ze swoim ciałem i oddechem w asanach (pozycjach jogi) . Osoby już ćwiczące będą miały okazję do doskonalenia.

*Yin yoga - narodziła się w latach 70 tych XX wieku w Stanach zjednoczonych . Twórcą metody jest Paulie Zink nauczyciel jogi i mistrz sztuk walki . Pierwotnie była nazwana taoistyczną jogą gdyż inspiracje czerpał ze starożytnej medycyny chińskiej (tao yin) i Kung Fu.Yin yoga ma na celu zwiększenie zakresu ruchu w stawach. W odróżnieniu od Yang yogi –mięśniowej np. Astanga yoga, vinyasa czy iyengar yoga w praktyce yin yogi staramy się zminimalizować pracę mięśni , żeby dotrzeć do tkanki łącznej –głównie powięzi.
CO WARTO ZOBACZYĆ
________________________________________

Prowadzące:

Karolina Spychalska - Absolwentka warszawskiej AWF; fizjoterapeutka; absolwentka Studium Trenerów Grupowych przy SWPS w W-wie. Dyplomowany Instruktor (Junior Intermediate III) Jogi Iyengara nadany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C oraz D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". oraz kursu dla fizjoterapeutów "Kompleksowa terapia -Rozstęp mięśnia prostego brzucha. Absolwentka cyklu szkoleń z terapii ruchem „Movment solution”, oraz wielu kursów klinicznych dla fizjoterapeutów . Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness, oraz Zoga. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających u najlepszych nauczycieli polskich i zagranicznych. Instruktor Yin Yogi ;-).

Katarzyna Złotkowska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara stopnia Junior III, absolwentka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, uczestniczka licznych warsztatów z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata. W 2007 roku odbyła kurs jogi u samego Mistrza w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem, barkami, biodrami i kolanami. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych, indywidualne i terapeutyczne. Autorka artykułu „Joga na całe życie” portal Agaty Młynarskiej www.onaonaona.com, „Co to jest joga?” Zdrowo z natury. Prowadząca zajęcia w TV Metro, ekspertka jogi w Pytaniu na Śniadanie. Założycielka warszawskiej Akademii Terapii Ruchem Zacisze jogi oraz prowadząca lekcje jogi na platformie jogago.pl

Informacje i zapisy;
Karolina Spychalska 515188428, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.